• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Olli

Olli - торгова марка компанії «Деміс Канц». ТМ Olli була зареєстрована в 2003 році і за час свого існування перетворилася на бренд, який представляє на ринку України широкий асортимент канцелярських товарів, а також товарів для школи та дитячої творчості.
Olli

При формуванні товарного асортименту ТМ Olli головним принципом є підбір якісних канцелярських товарів з оптимальним співвідношенням ціна-якість. В результаті - якісні та безпечні матеріали, цікаві моделі, барвисте оформлення виробів і яскравий дизайн упаковок забезпечили популярність ТМ Olli серед українських споживачів.

Оригінальний логотип Olli легко пізнаваний на будь-якому виробі і служить гарантією якості товарів.


Olli в нашому Інтернет магазині

Продукція Olli представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги Olli

Продукція Olli позначена тегами:


Купити продукцію Olli в нашому Інтернет магазині
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.