• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

OKI

Компанія OKI є одним зі світових лідерів ринку кольорового друку з представництвами в 120 країнах світу. За сторіччя, що минув з моменту, компанія OKI перетворилася на найбільшого розробника наукомістких рішень: телекомунікаційних і інформаційних систем, мікроелектронних приладів (мікропроцесорів, систем пам'яті та ін.), Напівпровідників і електронних компонентів.
OKI

OKI - один з провідних виробників принтерів, факсів та багатофункціональних апаратів, які працюють зі звичайним папером, при цьому багатофункціональність розуміється як поєднання чотирьох пристроїв: сканер, копір, принтер і факс.

Вся продукція OKI, що поставляється в Україну, виробляється на власних заводах в Японії, Таїланді і Шотландії, має українські сертифікати безпеки і гігієнічні сертифікати.


OKI в нашому Інтернет магазині

Продукція OKI представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги OKI

Продукція OKI позначена тегами:


Купити продукцію OKI в нашому Інтернет магазині
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

OKI
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.