• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Novus

Novus - фахівець з інноваційної офісної техніки. Продукція та системні рішення Novus дають людям можливість працювати кожен день і в будь-якому місці зручно і ефективно. З дня свого заснування в 1949р. компанія випускає під маркою Novus технічно продуманий товар зі знаком "Розроблено в Німеччині".
Novus

Сучасна офісна і кріпильна техніка повинна відрізнятися надійністю і інноваційним дизайном. Вона повинна дозволяти працювати офісним співробітникам, професіоналам і аматорам економічно і легко.

Novus як фахівець в цій області гарантує випуск досконально відпрацьованої продукції високої якості.


Novus в нашому Інтернет магазині

Продукція Novus представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги Novus

Продукція Novus позначена тегами:


Купити продукцію Novus в нашому Інтернет магазині

Показані 20 із 26 товарів:
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.