• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Новий Стиль

NS Nowy Styl - торгова марка, під якою компанія «Новий Стиль» успішно виробляє і реалізує свою продукцію. На сьогоднішній день компанія «Новий Стиль» - лідер у виробництві офісних крісел і стільців в СНД і Східній Європі. Меблі під торговою маркою NS Nowy Styl вибирають споживачі в 20 країнах світу. Завдяки зусиллям 2500 співробітників, що працюють на виробництві загальною площею 100 000 кв.м., компанія випускає більше 4 000 000 крісел і стільців щорічно.
Новий Стиль

Завдяки багаторічному досвіду і невичерпним прагненню до створення нових надихаючих рішень, компанія «Новий Стиль» може запропонувати великий вибір продукції на будь-який смак і гаманець. За допомогою крісел, стільців і меблів під торговою маркою NS NowyStyl ви зможете без праці організувати будь-який простір, зробити інтер'єр яскравим і виразним.

Компанія «Новий Стиль» піклується навіть про дрібні деталі, які можуть вплинути на комфорт і ергономіку наших меблів. Так, вже на стадії проектування, дизайнери і конструктори роблять все можливе для того, щоб новий продукт вдало поєднував в собі оригінальний дизайн і функціональність. А наявність сучасного обладнання та висококваліфікованих співробітників на виробництві дозволяє підтримувати стабільно високу якість продукції.


Новий Стиль в нашому Інтернет магазині

Продукція Новий Стиль представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги Новий Стиль

Продукція Новий Стиль позначена тегами:


Купити продукцію Новий Стиль в нашому Інтернет магазині
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.