• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Nestle

Nestle S.A.- швейцарська компанія, найбільший в світі виробник продуктів харчування. Також Nestle спеціалізується на випуску кормів для домашніх тварин, фармацевтичної продукції і косметики. Кредо Nestle - робити життя кращим, пропонуючи споживачам тільки якісні і корисні продукти.
Nestle

Історія Nestle йде корінням в 1866 рік. В цьому році Генрі Нестле, вирішивши побороти дитячу смертність, винайшов і почав виробляти Farine Lactee - першу в світі молочну суміш для грудних дітей. З тих пір асортимент продукції Nestle постійно розширюється і в даний час налічує 8,5 тисячі торгових марок продуктів харчування, які знають споживачі на всій земній кулі.

Серед виробників продуктів харчування Nestle відрізняється найбільшими у світі обсягами інвестицій в наукові дослідження і технічні розробки. Така увага до цієї галузі відображає прагнення компанії виробляти продукцію, яка не тільки має гарний смак, але і корисна для здоров'я.


Nestle в нашому Інтернет магазині

Продукція Nestle представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги Nestle

Продукція Nestle позначена тегами:


Купити продукцію Nestle в нашому Інтернет магазині
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.