• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Navarro

NAVARRO (Україна) - власна торгова марка компанії "Імпорт-Офіс". Створена і зареєстрована в 2009р. Поява торгової марки NAVARRO, це результат оперативної реакції компанії на світову економічну кризу. NAVARRO пропонує українському споживачеві асортимент найнеобхідніших канцелярських товарів за антикризовими цінами.
Navarro

Товари NAVARRO поєднують в собі оптимальну функціональність з розумною економією на всіх етапах виробництва. Ідеальна пропозиція для покупців, які в умовах кризи змушені керуватися, в першу чергу, фактором ціни.


Navarro в нашому Інтернет магазині

Продукція Navarro представлена в групах нашого Інтернет магазину:


Теги Navarro

Продукція Navarro позначена тегами:


Купити продукцію Navarro в нашому Інтернет магазині
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.