• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Журнал "Офісний Експерт"

Офісний Експерт - це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо корисну і пізнавальну інформацію для сучасних співробітників офісу! Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках « офісного Експерта », де даємо цінні поради щодо вибору канцтоварів та товарів для офісу, ділового етикету, облаштування робочого місця, організації дозвілля, здорового способу життя, вибору неповторного стилю, консультації психолога і багато іншого!


Журнал "Офісний Експерт" – це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо важливу і необхідну інформацію для офісних співробітників. Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках «Офісного Експерта», розповідаємо про поради з вибору канцтоварів та товарів для офісу, облаштуванні робочого місця, здоровий спосіб життя, вибір неповторного стилю і багато іншого!
Доставка канцтоварів

Доставка в офіс замовника безкоштовно , з 09:30 до 18:00. Субота і неділя - вихідні.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві і передмісті - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. і/або в інші населені пункти - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Термін виконання замовлення в Києві - наступного робочого дня з моменту його отримання або оплати. У термінових випадках можлива доставка "сьогодні на сьогодні" за погодженням з менеджером. В інші міста Новою Поштою: згідно з установленими правилами перевізника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.