• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Журнал "Офісний Експерт"

Офісний Експерт - це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо корисну і пізнавальну інформацію для сучасних співробітників офісу! Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках « офісного Експерта », де даємо цінні поради щодо вибору канцтоварів та товарів для офісу, ділового етикету, облаштування робочого місця, організації дозвілля, здорового способу життя, вибору неповторного стилю, консультації психолога і багато іншого!


Журнал "Офісний Експерт" – це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо корисну і пізнавальну інформацію для офісів. Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках «Офісного Експерта», розповідаємо про вибір неповторного стилю, діловому етикеті, здоровий спосіб життя, поради з вибору канцтоварів та товарів для офісу і багато іншого!
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.