• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Журнал "Офісний Експерт"

Офісний Експерт - це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо корисну і пізнавальну інформацію для сучасних співробітників офісу! Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках « офісного Експерта », де даємо цінні поради щодо вибору канцтоварів та товарів для офісу, ділового етикету, облаштування робочого місця, організації дозвілля, здорового способу життя, вибору неповторного стилю, консультації психолога і багато іншого!


Журнал "Офісний Експерт" – це перше в Україні глянцеве видання про питання забезпечення офісу, а також про життя в офісі і за його межами!

З 2010 року ми в кожному номері публікуємо корисну і пізнавальну інформацію для офісних співробітників. Саме для них ми призначаємо місце зустрічі на сторінках «Офісного Експерта», розповідаємо про вибір неповторного стилю, діловому етикеті, здоровий спосіб життя, поради з вибору канцтоварів та товарів для офісу і багато іншого!
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.