• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Оплата та доставка


Доставка товару

Доставка в офіс замовника безкоштовно, с 09:30 до 18:00, п'ять днів на тиждень. Субота і неділя - вихідні.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та містах-супутниках - 1000 грн.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Харкові, Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. за умови, що папір займає не більше 30% від суми замовлення.

Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

В інші населені пункти - за рахунок замовника.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його отримання і підтвердження. У термінових випадках можлива доставка "сьогодні на сьогодні" за погодженням з менеджером. В інших містах: 48 годин. Для доставки потрібно скинути по факсу правильно оформлену довіреність.


Оплата товару

Безготівковий розрахунок, передоплата:

Після отримання і погодження з Вами замовлення, менеджер відправить Вам факсом або електронною поштою рахунок-фактуру. Після надходження грошей здійснюється доставка. Для доставки потрібно скинути по факсу правильно оформлене доручення.

Оплата на банківську карту:

Якщо вам як приватній особі зручно зробити передоплату на картку Приватбанку, прохання звернутися до менеджера, він надасть вам всі необхідні реквізити.

Післяплата:

При доставці Новою Поштою Ви можете оплатити товар післяплатою. Стягується оплата в розмірі 2% від суми + 20грн.

Відстрочення платежу:

У разі підписання з нами Договору поставки(Зразок договору.docx ) на умовах одержання товарів з відстрочкою платежу, ми можемо доставляти товар без передоплати. Стандартні умови договору - відстрочка платежу 1 тиждень. Виняток - замовлені товари та договірні послуги надаються тільки за передоплатою.

Відстрочка платежу. Платіж 1 раз на місяць:

У разі підписання з нами Договору поставки (Зразок договору.docx ) на умовах одержання товарів з відстроченням платежу і при обсязі щомісячних покупок на суму не менше 10 000 грн. на місяць. Ми пропонуємо умови, при яких ваша компанія отримує товари за необхідності протягом місяця, а оплачує всі замовлення в кінці цього місяця одним платежем. Винятки ті ж: замовлені товари та договірні послуги - за передоплатою.

Готівковий розрахунок:

Оплата здійснюється при доставці. Замовлення оплачується готівкою водієві - експедитору. Надається видаткова накладна.


Система знижок:

Якщо обсяг Вашого замовлення досить великий, ми готові надати Вам знижку в залежності від його суми і виду товару. Ми не прихильники якихось чітких відсотків, до кожного клієнта - індивідуальний підхід.


Пробне замовлення:

Для першого знайомства Ви можете зробити пробне замовлення на невелику суму БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ. Оплата прийнятого товару - не пізніше наступного дня після отримання. Для доставки потрібно скинути по факсу правильно оформлене доручення.
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.