• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Приєднуйтесь до лідера

Приймаючи стратегічне рішення співпрацювати з "Експрес-Сервіс", Замовники отримують можливість приєднатися до підприємства-першопрохідця, яке вперше на українському ринку застосувало сервісний підхід до постачання офісних товарів!

Приймаючи стратегічне рішення співпрацювати з "Експрес-Сервіс" на постійній основі, Замовники отримують можливість приєднатися до підприємства-першопрохідця, яке вперше на українському ринку застосувало сервісний підхід до постачання офісних товарів не тільки в Києві, а по всій Україні!

Сьогодні, через трохи більше 23 років з дня заснування, у нас є всі підстави стверджувати, що "будучи першими - ми залишаємося кращими!"

Більш детально: "Про компанію", "Відчувайте свій статус", "Відчувайте різницю", "Працюйте без стресів", "Отримуйте все відразу", "Замовляйте, економте, розважайтеся", "Співпрацюйте з професіоналами").

За 23 роки до нас звернулося понад 25000 компаній, а серед наших постійних Клієнтів - найбільша кількість офісів іноземних дипломатичних представництв, міжнародних корпорацій, національних компаній, міністерств, адміністрацій, провідних університетів, торгових центрів і т.д.

Стабільне зростання клієнтської бази в останні роки підтверджує, що сервісна компанія "Експрес-Сервіс" постійно випереджає конкурентів завдяки перевіреним методикам надання якісного сервісу, величезному асортименту всіх товарів для офісу, оперативності доставки і незмінно високому професіоналізму співробітників.

Нашу надійність як постачальника усіх товарів для офісу гарантує унікальна система моніторингу якості, аналогів якої в цій сфері не було раніше, немає зараз і навряд чи з'являться в майбутньому.

Тому, якщо Ви шукаєте "де купити канцтовари в Києві", або вас цікавить щось інше з величезного переліку товарів, за допомогою яких можна якісно і швидко задовольнити будь-яку офісну потребу - сміливіше звертайтеся до нас зручним для себе способом і приєднуйтесь до лідера!

А у випадку необхідності виключно "придбати офісний папір", зважте, що незалежно від того, чи знаходиться офіс компанії територіально в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі чи Запоріжжі - Вас завжди порадує постійна спецпропозиція на один із сортів паперу А4.

В цілому ж, наше постійне прагнення надавати високоякісну і комплексну послугу офісам будь-якого розміру, дозволяє компанії бути готовою до оперативної доставки навіть найскладніших і індивідуальних замовлень!

Тобто таких, що містять, наприклад, крім канцелярських товарів також офісну техніку, меблі для офісу, електротовари для офісу, продукти харчування в офісі, комп'ютерне приладдя, господарські товари та багато іншого!
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.