• +380 50 308-10-77
 • +380 67 656-27-72
 • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Працюйте без стресів

Постійні клієнти сервісної компанії "Експрес-Сервіс" знають, що статусний сервіс, не лише задовольняє всі без винятку потреби офісу, а й служить важливим фактором "антистресовості" офісного життя в цілому!

Наші постійні клієнти знають, що статусний сервіс, не лише задовольняє всі потреби офісу (про переваги котрого ви можете дізнатися детальніше в окремому матеріалі), а й служить важливим фактором "антистресовості" офісного життя!

Більш того, завдяки високій якості обслуговування (про що більш детально зазначено тут) постійні клієнти "Експрес-Сервіс" буквально при кожній взаємодії відчувають також антистресову силу різниці "Ціна - дорожче на відсотки, сервіс - краще в рази!"

Та перш, ніж розкрити цю статусну перевагу співпраці з "Експрес-Сервіс", відзначимо, що:

 1. Ознайомитися з загальною презентаційної статтею "Про нас" ви можете тут;
 2. Подробиці про інші, ще незгадані на цій сторінці наші ключові переваги, викладені в окремих публікаціях:

Повертаючись до антистресових якостей нашого сервісу, з’ясуймо спершу: "Коли, власне, виникає цей стрес, інтенсивність котрого може зменшити висока якість сервісу офісних товарів?"

Варіантів, насправді, безліч: коли один постачальник пообіцяв, але не привіз папір і канцтовари, інший постачальник відклав доставку господарчих товарів, у третього немає потрібної побутової хімії, четвертий замість одних товарів привіз інші, п’ятий переплутав бухгалтерські документи, шостий привіз, але на поверх піднімати не збирається, хоча й не попереджав про це тощо...

А якщо це ще відбувається на фоні особистої відповідальності за призначену на сьогодні презентацію, а потрібні для цього дошка, фліпчарт, маркери, екран для проектора, електро- чи оргтехніка "ще їдуть"...

Загалом, усі офіс-менеджери з більш-менш тривалим досвідом роботи, звісно ж, знають, що управління офісним життям - це значною мірою "нерви, стреси й ще раз нерви зі стресами".

Але не завжди. Більш того, ми стверджуємо, що "стресовість" офісної роботи прямо пропорційна якості організації цієї ділянки роботи, і якщо у Вашій компанії поки що царює хаос - з нами ви зможете подолати цю проблему!

Адже свого часу ми першими в Україні чітко зрозуміли, від чого болить голова у офіс-менеджера і вирішили:

 1. Взяти на себе "головний біль", пов'язаний із забезпеченням офісу всілякими товарами (папір а4, канцтовари, господарські товари, побутова хімія, офісні меблі, оргтехніка, комп'ютерні аксесуари, декор, дошки, фліпчарти тощо);
 2. Допомогти 23-річним досвідом надання високоякісних послуг, організувати обслуговування Вашого офісу так, щоб все необхідне завжди з'являлося вчасно і ці питання ніколи не псували вам настрій;
 3. Презентувати Вам програму лояльності yES-BONUS, яка передбачає щоквартальну конвертацію накопичених бонусів у приємні серцю подарунки;
 4. Дарувати Вам приємні сюрпризи буквально у кожній доставці!

Крім того, ми вважаємо прикметним прозаїчний факт, що принцип "Працюйте без стресів!" стосується не тільки співробітників безпосередньо відповідальних за безперебійне функціонування офісу: офіс-менеджерів, секретарів або сестер-господарок.

Переваги "працючих без стресу" офісних співробітників важливі і для топ-менеджменту та усіх співробітників, оскільки це:

 • підвищує середню задоволеність колективу своєю роботою
 • покращує мікроклімат в колективі
 • дозволяє співробітникам максимально продуктивно зосереджуватися на виконанні інших повсякденних завдань
 • звільняє час, що йде "на метушню з канцтоварами і офісними потребами" для підвищення якості обслуговування і т.д.

Згідно з численними відгуками наших Клієнтів, саме антистресовість нашого сервісу багато в чому визначила тенденцію до утворення навколо "Експрес-Сервісу" аудиторії, яка цінує перш за все сервіс, складається переважно складається з українських офісів провідних іноземних, міжнародних та національних компаній, а також посольств, дипломатичних представництв, банків, державних структур і т.д.

Тому, навіть незважаючи на зміст пошукового запиту, за яким, ймовірно, ви опинилися на цій сторінці "канцтовари київ", "папір офісний купити", "офісні меблі" тощо, наші фахівці завжди охоче допоможуть Вам:

 • не тільки швидко і кваліфіковано виконати завдання керівництва "знайти надійного постачальника всіх офісних товарів",
 • а й плавно перевести всю проблематику забезпечення повного спектру офісних потреб в "антистресовий режим".

Підсумовуючи вищевикладене, зазначимо, що Ваші шанси почати з нами "працювати без стресів" суттєво зростають, якщо:

 1. Вам імпонує отримання всіх необхідних для життєдіяльності офісу товарів "з одних рук";
 2. Вас дратує постійне виникнення дрібних, але неприємних нюансів в процесі замовлення і отримання офісної канцелярії, паперу, хімічних засобів по догляду тощо.
 3. Ви бажаєте, щоб робота в офісі супроводжувалася мінімумом стресів
 4. Для вас важливо відчувати статусність при кожній взаємодії
 5. Для вас істотно не тільки своєчасно отримувати весь спектр товарів для офісу, але і мати можливість вказувати конкретне місце у офісі для їх точної доставки
 6. Ваше керівництво вважає за краще не економити на канцтоварах, а "культивувати форми й змісти офісу як обличчя Підприємства"!

"Експрес-Сервіс" - Ваш надійний партнер, порадник і помічник у всіх питаннях, що стосуються поліпшення офісного життя. З нами Ви зможете почати працювати без стресів просто зараз! Телефонуйте
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.