• +380 50 308-10-77
 • +380 67 656-27-72
 • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Відчувайте свій статус

Для статусних і респектабельних компаній - ключову важливість відіграє не стільки факт поставки конкретного переліку канцелярських, господарських та інших товарів для офісу, скільки повноцінний та якісний сервіс всього процесу.

Не секрет, що забезпечення офісу всілякими товарами і послугами - справа, що викликає багато питань і часто вимагає багаторазових взаємодій між замовником та різними постачальниками.

Саме тому, особливо для статусних і респектабельних компаній - ключову важливість відіграє не стільки факт поставки конкретного переліку канцелярських, господарських та інших товарів для офісу, скільки повноцінний та якісний сервіс всього процесу: починаючи від звернення і закінчуючи обміном бухгалтерськими документами.

Але перш, ніж перейти до викладу можливостей для Замовника відчути свій статус в процесі співпраці з "Експрес-Сервіс", відзначимо, що:

1. Повна інформація про переваги компанії презентована в спеціальній статті тут

2. Детальний виклад кожного з наших ключових переваг:

Розкриваючи статусність співпраці з "Експрес-Сервіс" підкреслимо, що завдяки більш, ніж 23 літньому досвіду обслуговування величезної кількості офісів у Києві та всій Україні - наші бізнес-процеси від самого початку і до завершення налаштовані таким чином, щоб Замовник відчував преміальний статус буквально при кожній взаємодії:

 1. Ви зможете отримати професійну консультацію по всіх питаннях зі сфери будь-яких офісних потреб;
 2. Кваліфікований фахівець забезпечить Вам негайну і повну обробку запиту будь-якої складності та/або важливості, аж до екстреного замовлення напоїв і подарунків;
 3. Ви задовольните повне розмаїття офісних потреб практично відразу (буває, що і "сьогодні на сьогодні") і з одних рук;
 4. Ви станете одним з учасників перевіреної часом програми лояльності і будете регулярно отримувати додаткові приємні сюрпризи. Ми любимо дарувати подарунки;
 5. Ваше замовлення привезуть доброзичливі і охайні кур'єри, одягнені в фірмовий спецодяг;
 6. Ви зможете вказати нашому кур'єру не тільки поверх і двері, а навіть конкретний куточок вашого офісу, куди потрібно покласти товар;
 7. Вам будуть передані всі необхідні бухгалтерські документи;
 8. Після доставки у Вас з’явиться можливість оцінити безпрецедентну для ринку офісних товарів систему контролю якості;
 9. Ваш настрій неодмінно покращиться!

Якщо ж, на якомусь етапі ви відчуєте найменше "упущення повноти статусності сервісу" - досить лише коротко повідомити про це через відгук на сайті, адже всі відгуки автоматично передаються безпосередньо генеральному директору компанії, а це значить, що "Експрес-Сервіс" негайно заповнить навіть "невеличкий пробіл.

Наостанок додамо, що до числа наших Клієнтів належать офіси міжнародних та національних компаній з усіх галузей економіки, а також - представництва міжнародних організацій, посольства іноземних держав, міністерства, відомства, адміністрації і навіть глобальна платіжна система!

Тому, якщо і Ви бажаєте перекласти всі проблеми, що стосуються забезпечення офісу всілякими товарами в надійні руки - звертайтеся в "Експрес-Сервіс" і переконайтеся, що ми не підведемо!

А якщо збираєтеся продовжити пошук в Google за запитом "канцтовари київ", або у вас виникли сумніви в доцільності придбання у нас офісної канцелярії, паперу формату А4, фліпчарту, картриджів для офісної техніки, кондитерських виробів, напоїв для фуршету, миючих засобів, офісних меблів , предметів декору і т.д. - звертайтеся до нас телефоном і відчувайте свій статус при кожній взаємодії з фахівцями "Експрес-Сервіс"!
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.