• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик

Про компанію


Генеральний директор компанії «СК «ЕКСПРЕС-СЕРВІС» Дмитро Морозов
Генеральний директор компанії
«СК «ЕКСПРЕС-СЕРВІС»
Дмитро Морозов


Купівля канцтоварів та інших офісного приладдя, звичайно ж, не найголовніше у Вашій роботі. Швидше, це те, що відволікає Вас від основних обов'язків. розуміючи це, ми в 1996р. ПЕРШИМИ в м.Києві створили компанію, яка працює за принципом «Все для офісу з одних рук». Мы вже 23 роки рік на ринку.

Що ж відрізняє нас від інших?

1. Досвід

Так, дійсно, інші учасники цього ринку молодше нас, як мінімум, років на 5-7. Нас рекомендують клієнти. За час нашої роботи більше 23400 великих і малих підприємств по всій Україні довірили нам обслуговування своїх офісів.

2. Чіткий сервіс

Ніша нашої компанії на ринку - гарне, якісне обслуговування для компаній, які цінують сервіс. А складові сервісу, це:

Товар. Найчастіше сервісні компанії пропонують клієнтові те, що у них є, а не те, що йому потрібно. Ми працюємо з асортиментом більш 20300 найменувань і маємо досить великі складські запаси, щоб надати саме те, що Вам потрібно.

Швидкість доставки. У нас найшвидша доставка в м.Києві: ми доставимо Ваше замовлення безкоштовно на наступний день, а якщо дуже потрібно - то і ДЕНЬ-У-ДЕНЬ. Якщо не зможемо до бажаного Вами терміну - чесно скажемо: «не вийде» і назвемо реальний час, щоб не підводити Вас. Крім того, ми привеземо ВСЕ і ВІДРАЗУ, а не на протязі кількох днів і тижнів і без заміни товарів на інші, як це буває, коли обслуговування неякісне.

Оперативність обслуговування. Доброзичливі і енергійні працівники компанії швидко оброблять Ваш запит і завжди підуть назустріч у вирішенні будь-яких нестандартних задач. Вас обслужать саме так, як Вам потрібно, а не «... у нас такі правила ...»

3. З нами ЛЕГКО працювати

Легко вибирати. Наявність повного друкованого каталогу товарів і зручного сайту, на якому завжди актуальні ціни.

Легко почати. Перше пробне замовлення на невелику суму ви можете зробити БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ. Якщо щось не сподобається, то просто не приймете товар, нічого не сплачуючи.

4. Наявність тендерного відділу

А ось цей відділ якраз і дає знижки тим підприємствам, чиї обсяги закупівель досить великі. Підбирає особливий товар і особливі умови поставок.

5. Контроль якості

Після доставки замовлення відділ контролю якості обов'язково поцікавиться, чи все було добре, і чи можемо ми щось поліпшити. Нам все 23 роки, тому ми готові змінюватися, враховуючи всі Ваші побажання.

P.S. А всі звіти відділу контролю якості надходять особисто мені.


Сподіваємося, що наша робота сподобається Вам
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку

Версії сторінки

Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.