• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик

Чому скотч називається скотчем?

Клейка стрічка Scotch була винайдена в 1920-х роках лаборантом компанії 3М Річардом Дрю. При розробці спеціальної малярської стрічки для захисту частин автомобілів, які не потрібно було фарбувати він використовув клейку паперову стрічку, на яку клей з метою економії наносився тільки по краях. Покупці прозвали цю стрічку «шотландкою» (по-англійськи - scotch), що означає «скупий», «економний».
Чому скотч називається скотчем?

Клейка стрічка Scotch була винайдена в 1920-х роках лаборантом компанії 3М Річардом Дрю. При розробці спеціальної малярської стрічки для захисту частин автомобілів, які не потрібно було фарбувати він використовув клейку паперову стрічку, на яку клей з метою економії наносився тільки по краях.

Покупці прозвали цю стрічку «шотландкою» (по-англійськи - scotch), що означає «скупий», «економний». Назва настільки прижилась, що коли в 1925 році компанія 3М випустила вдосконалену клейку стрічку з достатньою кількістю клею, то назвала її "Scotch".

У 1930 році торгова марка Scotch була офіційно зареєстрована і на сьогоднішній день є найбільш відомим брендом компанії 3М, а слово "скотч" міцно увійшло в наш лексикон.

Чому скотч називається скотчем? Чому скотч називається скотчем?Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.