• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Презентаційне обладнання

Презентаційне обладнання служить для наочного і зручного донесення інформації. Презентаційне обладнання надає дуже велику ступінь свободи для оформлення вашого офісу до майбутнього наради, семінару, лекції чи презентації. Основними видами презентаційного устаткування є офісні дошки і фліпчарти. Офісні дошки розрізняються за способом використання та типу покриття.
Презентаційне обладнання

Дошки для маркера.Дошки для маркера мають поверхню, що дозволяє наносити записи кольоровими маркерами, які легко можуть бути стерті сухим очищувачем або губкою. Спеціальний спрей дозволить підтримувати поверхню дошки в ідеальному стані. За допомогою магнітних фішок ви зможете легко закріпити підготовлені демонстраційні матеріали перед початком доповіді. Основною вимогою до дошок для маркера є легкість у видаленні написів і відсутність відблисків.

Дошки для крейди. Можуть мати таке ж покриття, як і дошки для маркера, однак не білого, а темного матового кольору. Робоча поверхня дошки для крейди має дуже слабкий відблиск, що забезпечує чітку видимість написаного. Існують комбіновані дошки, робоча поверхня яких призначена для написання крейдою, маркером або демонстрації проекційних дидактичних матеріалів.

Дошки коркові. Інформація на них кріпиться за допомогою кнопок і шпильок. Крім натуральних, виробляються дошки і з пофарбованого короку (пробки), завдяки чому можна підібрати модель, яка відмінно впишеться в будь-якій інтер'єр. Покриття з пресованого короку просочується спеціальним розчином, що помітно продовжує термін служби дошки. Металеві шпильки з яскравими, веселими кольоровими голівками у вигляді прапорців і бантиків пом'якшують враження навіть від строгих схем і таблиць.

Дошки текстильні. Поверхня цих дошок обтягнута матеріалом (сукном, фетром тощо), зазвичай традиційного кольору - синього, сірого червоного, зеленого та ін. Спосіб використання такий самий, як і у коркових дошок.

Дошки самоклеючі. Їх перевага полягає в тому, що, купуючи дошку з клейовим шаром, Ви можете забути про маркери, кнопки і магніти. Дошки самоклеючі зручно використовувати як організатори робочого простору. Якісний клейовий шар, нанесений на поверхню дошки, дозволяє нескінченну кількість разів наклеювати та відклеюватися записки, документи, фотографії, не залишаючи на них липких слідів.

Фліпчарти - це магнітно-маркерні дошки на підставці, що мають кріплення для листа або блоку паперу і перевертаються за принципом блокнота. Фліпчарти призначені для візуальної демонстрації та навчання, в умовах, коли існує необхідність їх частого переміщення, наприклад, для проведення семінарів та інших подібних заходів. Фліпчарти мають спеціальні ручки, що служать для прикріплення блоку формату А1, завдяки цьому можна заздалегідь приготувати зміст лекції, план наради або презентації, і таким чином уникнути помилок при передачі змісту.

У нашому Інтернет магазині Ви знайдете презентаційне обладнання самих різних конфігурацій. Настінне презентаційне обладнання звичайно поставляється в комплекті з кріпленням, що дозволяє розмістити дошку на стіні як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Великий діапазон розмірів (від 25х30 см до 120х300 см) дозволяє найбільш ефективно використовувати буквально кожен сантиметр офісної площі. Презентаційне обладнання, що ставиться на підлогу, буває як пересувним, так і стаціонарним і нерідко має легко регульовану висоту. Ми пропонуємо найширший асортимент офісних дошок і фліпчартів на коліщатках, триногах і традиційних підставках.
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.