• +380 50 308-10-77
 • +380 67 656-27-72
 • +380 93 170-17-37
Канцтовари для офісу в Києві
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Основні вимоги, що пред'являються до офісного паперу?

Одниєю з основних вимог, що пред'являються до офісного паперу, є його сумісність з високотехнологічними видами оргтехніки. Відомо більше сорока параметрів, які характеризують якість паперу.
Основні вимоги, що пред'являються до офісного паперу?

Однією з основних вимог, що пред'являються до офісного паперу, є його сумісність з високотехнологічними видами оргтехніки. Відомо більше сорока параметрів паперу, що характеризують його якість, найбільш важливими з яких є:

 • Щільність - це вага 1м2 паперу, виражена в грамах. Більшість офісного паперу виготовляється масою 80 г/м2.
 • Гладкість/шорсткість - зазвичай визначається в одиницях виміру «Бендстен». Звичайно оптимальний рівень шорсткості знаходиться між 150 і 250 одиницями Бендстена. Більш гладкі папери легше проходять через друковане пристрої та якісніше передають зображення.
 • Яскравість/білизна - забезпечують контраст між зображенням і папером. Яскравість вимірюється в стандарті ISO і виражається у відсотках. Для офісного паперу нормальним рівнем яскравості є 90% і вище. Білизна вимірюється в відсотках у стандарті CIE. Зазвичай білизна офісного паперу коливається в діапазоні від 130% до 160%.
 • Чистота поверхні і обрізу - на кромках і поверхні паперу не повинно бути пилу і забруднень, викликаних неякісною проклейкою паперу, і які приводять до поломок офісної техніки.
 • Жорсткість - це показник опору паперового листа згинанню при проходженні через копіювальний апарат.
 • Товщина аркуша паперу вимірюється в мікронах. Показник товщини може впливати на інші характеристики паперу, наприклад, жорсткість або непрозорість, але судити про робочі властивості паперу лише за цим показником неправильно.
 • Електропровідність. Якщо папір для факсу або для принтера має високу електропровідність, то зображення може передаватися неякісно.

Баланс цих параметрів визначає, до якого класу належить даний папір - А, B, або С.

 • А - папір має високу якість, гладкість, білизну і яскравість. Призначений для друку важливих документів та ділових листів. Гарантує прекрасну якість друку при використанні на всіх видах офісного обладнання, включаючи високошвидкісне.
 • В - папір має високі показники гладкості і білизни, що дозволяє одержувати документи хорошої якості. Сумісний з більшістю видів принтерів та копірів. Найкращі результати отримують при чорно-білому друці.
 • С - найбільш економічний вид паперу, призначений для повсякденних робіт в офісі та використання у високопродуктивних принтерах і копірах. Має мінімально необхідні показники гладкості і білизни.

Крім цих категорій є ще класи А + +, А +, В +, С +. Вони показують, що папір має поліпшений один або декілька параметрів серед паперів свого класу.
Доставка канцтоварів

Доставка канцтоварів здійснюється в офіс замовника безкоштовно, з 09:30 до 18:00, субота та неділя - вихідні.

Термін виконання замовлення в Києві - протягом 24 годин з моменту його підтвердження. У термінових випадках можлива доставка сьогодні на сьогодні за погодженням з менеджером. В інші міста - 48 годин.

Мінімальна сума замовлення з безкоштовною доставкою в Києві та його супутниках, Харкові, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Одесі - 1000 грн. Від 500 до 1000 грн. - самовивезення або доставка Новою Поштою за рахунок замовника.

Детальніше про доставку
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.