• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Вибираємо портфель

Якщо однією з складових вашої професії є підтримка іміджу успішної людини, недоречно економити на жодній деталі гардеробу. Тим більше на такій важливій як портфель.
Вибираємо портфель

Багато ділових людей відзначають, що портфель - це перше, на що вони звертають увагу після взуття співрозмовника, адже цей атрибут може багато чого розповісти про свого власника. За ціною і якістю портфеля можна легко визначити рівень доходу людини, його статус, і навіть іноді характер.

Матеріал для портфеля

Портфель керівника може бути тільки шкіряний! Сьогодні виробники пропонують портфелі з різних матеріалів: портфелі із синтетичних тканин, портфелі з шкірозамінника і звичайно шкіряні портфелі. Якщо ви розраховуєте на побудову успішних ділових зв'язків із солідними людьми, про перші два види портфелів треба забути назавжди. Незважаючи на те, що сучасні технології дозволяють зробити вироби з шкірозамінника дуже схожими на шкіру, міцністю і довговічністю, як і іншими достоїнствами натуральної шкіри, вони не будуть відзначатися.

Проміжне місце між замінником шкіри і шкірою займає матеріал, який отримують шляхом подрібнення шматочків шкіри, які потім змішують з клеєм і розкочують в тонкий лист. Такий матеріал значно поступається натуральній шкірі, як довговічністю, так і своєю практичністю. Також менш міцна тонкіша або штучно зістарена шкіра, хоча такий сучасний дизайн сьогодні досить популярний.

Функціональність портфеля

Портфель має бути містким, але при цьому не схожим на валізу. У нього повинний легко уміщатися папір формату А4, а також необхідні вам речі. Сучасні портфелі забезпечені безліччю кишень з різними замками і роздільниками, що дозволяють зручно розмістити і організувати ваші документи і приналежності.

Колір портфеля

Класичний чорний портфель завжди залишається в моді. Сьогодні на ринку також зустрічаються портфелі темно-коричневого, рудого та бордового кольорів. За етикетом колір портфеля повинен співпадати з кольором черевиків. Тому якщо ви вважаєте за краще тримати у своєму гардеробі черевики різних кольорів, ви повинні подбати і про відповідні портфелі.
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.