• +380 50 308-10-77
  • +380 67 656-27-72
  • +380 93 170-17-37
0.00 грн
Кошик
Подарунки Всім клієнтам!

Вибираємо сейф

При виборі сейфа важливо чітко розуміти, від якої саме небезпеки він буде оберігати ваше добро. Переважна більшість сейфів є вогнестійкими, або зламостійкі, але, приміром, вогнестійкий сейф не призначений для зберігання великих грошових сум або дорогих виробів з дорогоцінних металів - для цих цілей більше підійдуть зламостійкі сейфи.
Вибираємо сейф

При покупці сейфа важливо переконатися в тому, що заявлені параметри якості дійсно підтверджені сертифікаційними табличками: вони повинні бути на внутрішній стороні дверей сейфа. На цих табличках вказуються країна-виробник, назва організації, що проводила сертифікацію і стандарт, за яким сертифіковано конкретний сейф. На всі моделі сейфів повинні представлятися сертифікати випробувань за стандартам країни виробника та сертифікати відповідності, які підтверджують, що характеристики сейфа підтверджені випробуваннями.

Гарантія на сейф має становити не менше 1 року. Ви також обов'язково поцікавтеся про існування сервісної служби, яка у разі чого зможе проконсультувати про експлуатацію сейфа.

При виборі сейфа  важливо чітко розуміти, від якої саме небезпеки він буде оберігати ваше добро. Переважна більшість сейфів є вогнестійкими, або зламостійкими, але, приміром, вогнестійкий сейф не призначений для зберігання великих грошових сум або дорогих виробів з дорогоцінних металів - для цих цілей більше підійдуть зламостійкі сейфи.

Класифікація сейфів

Вогнестійкі сейфи

Вогнестійкі сейфи захищають вміст від вогню і тільки від вогню. У їх функції не входить захист від зломщиків. Тому при їх виробництві використовується тонка сталь товщиною 0,5-0,9 мм. Простір між двома шарами такого тонкого листа заповнюють спеціальним вогнетривким складом, пінобетоном. Як правило, всі вогнестійкі сейфи родом з Кореї і Китаю. Причому з Кореї вони сильно краще і надійніше, там такі сейфи виробляють з 70 років минулого століття. З Китаю такі сейфи зате трохи дешевше. Товщина стінки вогнестійкого сейфу, звичайно, 30-70 мм. Повторимося, вогнестійкі сейфи врятують свій вміст від вогню протягом 60-90 хв. залежно від розміру та ваги. Замки, відповідно, в таких сейфах прості. Основне завдання такого сейфа - захист від вогню, а не від зловмисника.

Зламостійкі сейфи

Зламостійкі сейфи - це сейфи проти несанкціонованого доступу. Такі сейфи поділяються на класи від 0 (найпростіші) до 5 класу зламостійкості (найскладніші). Тут навпаки, товщина металу в ціні. Як правило, сейфи 0 і 1 класів мають корпус із сталі 5-10 мм, усередині залитий бетоном. Але не пінобетоном, як у вогнестійких сейфів, а міцним бетоном. Товщина стінки в сейфів нижчих класів 20-40мм.

Вогнезламостійкі сейфи

Вогнезламостійкі сейфи - це продукт сучасних технологій, випускаються вони порівняно недавно. Такі сейфи забезпечують і стійкість до злому і вогнестійкість. Досягти цього можливо лише поєднуючи технології виготовлення вогнестійких сейфів та зламостійких сейфів. Всередині зламостійкого сейфа як би знаходиться вогнестійкий. Відповідно, стінки вогнезламостійких сейфів є найтовщими (до 150 мм), а маса велика. Рівень зламостійкості звичайно обмежений 0 або 1 класом, що цілком достатньо для домашнього або офісного використання. Рівень вогнестійкості 60Б.

Пам'ятайте, що й на сейфовому ринку бувають підробки. Це саме той випадок, коли економія недоречна, тому, як сейф у будь-якому випадку коштує напевно набагато менше, ніж йому доведеться зберігати. Хоча, справа звичайно не тільки в ціні. Щоб уникнути підробки, сейф краще купувати в спеціалізованих салонах, і бажано вибирати сейф відомого виробника. У нашому Інтернет магазині ви можете придбати сейфи відомих і перевірених часом виробників, вся продукція сертифікована і відповідає всім необхідним державним стандартам.

Сейфи: критерії вибору

Клас захисту сейфа

Для зламостійких сейфів існує лінійка класів для цивільного використання від I до V, і від значущості вмісту сейфа залежить Ваш вибір. Чим вищий клас, тим вище ступінь захисту від злому і тим вище вартість. Наприклад, фахівці радять вибирати сейф з урахуванням вартості в 15-20% від загальної вартості вмісту. У разі вогнетривкого сейфа більш важливий тип вмісту - для паперів і гнучких магнітних дисків потрібний зовсім різний захист. Вони класифікуються за значеннями граничної внутрішньої температури і тривалості межі вогнестійкості.

Наявність відповідного сертифіката

Для оцінки фактичної якості сейфа дуже важливо переконатися в тому, що заявлені якісні параметри дійсно підтверджені сертифікаційними табличками, які прикріплюються на внутрішній стороні дверей сейфа. На цих табличках вказуються країна-виробник; назва організації, що проводила сертифікацію; стандарт, за яким сертифікований конкретний сейф, а також може бути вказана додаткова інформація.

Фізичні характеристики сейфа

Об'єм, вага сейфа і кількість відділень. Обсяг визначається кількістю вмісту, кілька відділень допомагають у структуризації, причому можлива наявність відділень, які окремо зачиняються. Вага ж збільшує захист від злому самого сейфа, ускладнюючи його винесення з приміщення.

Тип замків сейфа

Замки - дуже важлива деталь всього захисту сейфа з цілком зрозумілих причин. Їх вибір обумовлюється, перш за все, необхідним рівнем секретності доступу, а також зручністю і швидкістю. Уважно ознайомтеся зі стандартами замкових пристроїв.

Можливість страхування

Деякі страхові компанії можуть застрахувати вміст сейфа або сейф як майно.

 
Наш Сайт використовує cookie-файли для надання послуг відповідно до нашої політики конфіденційності. Для того щоб продовжити роботу з Сайтом, Вам необхідно прийняти використання cookie-файлів.